Program zapobiegania zaburzeniom depresyjnym dla dzieci i młodzieży

15.04.2013 – 30.11.2013 – Program realizowany we współpracy z Zarządem Województwa Łódzkiego. Zapraszamy dzieci urodzone w latach 2000 – 2002 i ich rodziców. Badanie predyspozycji dziecka do wystąpienia zaburzeń depresyjnych. Warsztaty terapeutyczne. Zapewniamy poufność.

W ramach programu zaproszone zostały dzieci urodzone w latach 2000 – 2002 i ich rodzice na BEZPŁATNE SPOTKANIA Z PSYCHOLOGIEM

W ramach godzinnego spotkania zostały przeprowadzone badanie dziecka mające na celu stwierdzenie istnienia lub braku predyspozycji do wystąpienia zaburzeń depresyjnych.

W razie konieczności (wysokie ryzyko zachorowania na depresję) zaprosiliśmy dziecko do udziału w warsztatach terapeutycznych (osiem dwugodzinnych sesji).

Badanie dziecka odbyły się za zgodą rodzica, który przy nim uczestniczył. Wszystkie otrzymane informacje były objęte zasadą poufności.

Miejsce realizacji programu:
Fundacja Uwolnienie
Łódź, ul. Inowrocławska 5a
(okolice skrzyżowania Alei Włókniarzy i Żubardzkiej – dojazd autobusami 78 i 96 – przystanek Lutmierska/ Pułaskiego oraz tramwajami 8, 13 – przystanek Włókniarzy/Żubardzka)